بشدت

بشدت این آب و هوای این روزها غ ق ت است،چون تکلیف خودت را نمیدانی،دلت میخواهد درس بخوانی،هوا سرد و خانه گرم و چای و سریال خاله زنکی به راه است و نمیشود،میخواهی دل به این هوای سرد و خانه گرم و چای و سریال خاله زنکی بدهی این هم نمیشود. اصلن امتحان میان ترم در پایان ترم چه صنمیست نمیدانم،فقط میدانم که دلم میخواهد دو روز بعد با حال خوش به خانه برگردم و تمام بیخوابی های این چند روز را جبران کنم

پ ن یک، نتیجه اخلاقی: در طول ترم درس بخوانید

پ ن دو، اینجا،برفیست همچنان ولی آنقدری نمینشیند که امتحان کنسل کنه

پ ن سه، من مملو از استرسم

پ ن چهار،آهنگ مجنون حامد همایون را بسیااار بار گوش کنید

پ ن پنج،گود نایت

آسـوکـآ آآ ۱ نـظر

بـرفـ

هفته خیلی سخت و مزخرفی را پشت سر گذاشته ام و حس می کنم بسیار هفته ی کم باری بود. باید سالاتی که هیچوقا دوستش نداشتم می خواندم و نخوانده ام! اصلن حس می کنم وقتی قرار است درس به این مزخرفی رت بخوانم دست دلم به خواند نمی رود. اصلا حس خوبی نسیت بی حسی! خودم را چشم زده ام گویا! فکر می کنم لازم بود درس دیگری می خواندم، درسی آسانتر مقلا، رشته ای سبک تر حتی! اصلن دختر را چه به این درسها و این همه ریاضیات و چیزهای سخت که او را از دخترامگی هایش دور می کند!  دختر باید ظریف بماند نه اینکه از کله صبح تخته گاز ریاضیات فرو کند در ذهنش و همیشه خسته باشد و نتواند کتابی ورق بزند حتی!
دلم می خواهد این درس های وامانده زودتر تمام شوند و این پایاننامه وامانده تر زودتر شروع! اصلن حس خوبی نیست خواندن درسهاییی که دوستشان نداری و نمی توانی هضمشان کنی و از آن بدتر دانی که این ترم با کلی warm reading همکلاسی و خبری از زیر نمودار بردن نیست و از همه اسف بار تر استادی داری که هر لحظه تهدید می کند که شما فلانید و پاس نمی شوید و . . .
در حالی که خود او کلهم زیر ده جلسه به کلاس آمده و هر یک جلسه یک فصل کامل را مثلا درس داده است...
من بشدت خسته ام
بشددددت
پلاس 1 اینجا برف می بارد
پلاس 2 پاییز دارد می رود . . . من این فصل سفید پوش را دوست ندارم
پلاس 3 عکس برفی مثلا . . .

آسـوکـآ آآ ۱ نـظر

ریلکسیشن

به نظرم بعد از یک هفته ی خیلی خیلی شلوغ حق اینو دارم که یه نصف روز کاری که دوست دارمو انجام بدم
مثلا کتاب بخونم یا اینکه بیام اینجا و بنویسم و به وبلاگایی که از قدیم می خوندم سر بزنم
حالا درسته سه فصل سیالات امتحان دارمو تا حالا هیچیشو نخوندم,درسته سمینار دارم دقیقا روز قبلش و هنوز حتی مطالبم کامل نیست,درسته ترجمه مقالات پایاننامه یه بخش عظیمیش مونده! اما دلیل نمیشه که یه ذره وقت واسه خودم نذارم و مثلا این آهنگ به این باحالیو شونصد بار نشنوم :
دنیای من- حامد همایون

دیروز از نمایشگاه کتاب دانشگاه, کتاب سو و شونو خریدم, همیشه از نوجوونی دوست داشتم بخونمش و حالا که خریدمش وقت خوندنش نیست!
باشد که اوضاع کمی بعد امتحانات آرام شود و وقت خواندنش حاصل شود.
از سری کتابهایی که پیشنهاد می کنم حتما بخونید اگه مثه من بی رمق بودید یه دوره و انرژی انجام کاراتونو نداشتید و اصلن کتابای روانشناسی جذبتون نمی کنه, کتاب چهار لثر از فلورانس اسکاول شینه. خیلی حس خوبی بهتون القا می کنه خوندنش و بهتون انرژی زیادی میده :)

پ ن آهنگ پیشنهادی رو بسیاااااار بار بگوشید
آسـوکـآ آآ ۲ نـظر

شلوغ پلوغ نوشت

به نام خدا جان :)
خب دومین پست!
اینجانب بسیار خسته ام از هفته شلوغی که هنوز تموم نشده و اصل مطلبش که خوندن درسه مونده واسه آخر هفته !
این هفته از پنجشنبه گذشته به طور مداوم به مقاله خونی خودم و ترجمه مقاله سفارشی گذشت و امروز بالاخره سومین سفارش ترجمه رو تموم کردم و همین پیش پای شما فرستادم و تموم شد و قراره بابتش سومین دستمزد ترجمه ایم رو بگیرم! اصلا هزینه قابل توجهی نیستا! اما خب بالاخره یه لقمه نون حلال درآوردن سخته و اون پولی که بابت زحمت خودت میگیری بسیار شیرینه و دلچسب.:)
دیروز واسه اولین بار مراقب امتحان کارشناسیا بودم و اونا تا تونستن به طرز عجیب آشکاری تقلب کردن :دی آی من و دوستم می خندیدیم به کاراشون،آی می خندیدیم :دی  تازه فهمیدم همه شیوه های تقلب بیخوده و اگه فک می کنید مراقب نفهمیده کاملا در اشتباهید،چون مراقب می فهمه فقط دلش میسوزه به روتون بیاره :| والا بخدا :| ایشاالله یه بار از دید مراقب خودتونو سر امتحان ببینید و پی ببرید چقدر تابلوئه تقلب :|
این روزا شلوغ میگذره و من عاشق روزایی هستم که واسه تا شبش برنامه دارم,مثل این هفته که بعد از تعطیلیای هفته پیش و استارحت مطلق! تونستم کارامو جمع کنم و کارای نا تموم قبل امتحانا رو تا حدودی ببندم.
پ ن 1 فردا سمینار دارم و بسیار خسته ام واسه مرور پاور و مسلط شدن،انشاالله ردا(این از اون فرداهاییه که میاد)
پ ن 2 باید واسه پستام عکس بگیرم و بذارم اما وقتشو ندارم :(
پ ن 3 آقایون!  همون بعضیا که تو ماشین پاشونو 180 درجه باز می کنن و اصلن توجه نمی کنن خودتو چسبوندی به در! لطفن تو ماشین به یه خانم تکیه ندیدن و این عادت تهوع آورو ترک کنید!
پ ن 4 فردا میتونه یه روز شاد باشه :)
پ ن 5 شب بخیر :)
آسـوکـآ آآ ۱ نـظر

سـلـآمـ

بـسـمـ الله وبلاگ نویسی

مدتی بود که دلم می خواست بعد از پرشینی که معلوم نشد بالاخره با چه مشکلی دست و پنجه نرم می کرد و چه بلایی سر وبلاگامون آورده، دوباره بنویسم و هربار که نیت می کردم واسه ساختن یه وبلاگ جدید،سایتا راه نمیدادن، اونجا بود که فهمیدم خلوص نیت تو وبلاگ نویسی اصلا کاربردی نیست :| و این چنین شد که امروز بی هیچ قصد و غرضی اومدم اینجا و به حول قوه الهی وبلاگ ساخته شد! (شکر) و من مجدد بعد از پنچ ساله ساله شدن وبلاگم تو پرشین، به جمع بسیار بسیار مورد پسندم یعنی وبلاگ نویسا برگشتم :) (باز هم شکر) و باشد که اینجا وبلاگمان بزرگتر شود و دانشگاه برود و برایش زن بستانیم و نوادگانمان را ببینیم و در نهایت به لقاء الله بپیوندیم(خیلی جلو رفتم؟!)

خلاصه اینکه منه دانشجو ارشد یه رشته مهندسی برگشتم که مجدد جایی داشته باشم واسه گفتن حرفام،جایی واسه نوشتن دردِ دلام، واسه شیر کردن حسای خوبم با بقیه و خوندن آدمهایی که همیشه بعد از خوندن وبلاگشون بهم این حس دست میده که کاش میشد اونارو نزدیک تر داشته باشمو و حداقل قدّ نوشیدن یه فنجون چای تو این هوای سرد باهاشون هم کلام شم.

انشاالله ماه پر از عیدتون بسیار بسیار به کام :)

و بـسـمـ الله . . .

آسـوکـآ آآ ۶ نـظر
ایـنـجـا یـکـ مهنـدس شـیمـی مـی نویـسد!
آرشـیـو
آذر ۱۳۹۷ ( ۳ )
آبان ۱۳۹۷ ( ۳ )
مهر ۱۳۹۷ ( ۴ )
شهریور ۱۳۹۷ ( ۵ )
مرداد ۱۳۹۷ ( ۵ )
تیر ۱۳۹۷ ( ۶ )
خرداد ۱۳۹۷ ( ۵ )
ارديبهشت ۱۳۹۷ ( ۶ )
فروردين ۱۳۹۷ ( ۴ )
اسفند ۱۳۹۶ ( ۳ )
بهمن ۱۳۹۶ ( ۶ )
دی ۱۳۹۶ ( ۱۰ )
آذر ۱۳۹۶ ( ۴ )
آبان ۱۳۹۶ ( ۱ )
مهر ۱۳۹۶ ( ۱ )
شهریور ۱۳۹۶ ( ۱ )
مرداد ۱۳۹۶ ( ۱ )
تیر ۱۳۹۶ ( ۱ )
خرداد ۱۳۹۶ ( ۲ )
ارديبهشت ۱۳۹۶ ( ۱ )
فروردين ۱۳۹۶ ( ۲ )
اسفند ۱۳۹۵ ( ۲ )
بهمن ۱۳۹۵ ( ۳ )
دی ۱۳۹۵ ( ۲ )
آذر ۱۳۹۵ ( ۵ )
مرداد ۱۳۹۴ ( ۱ )
تیر ۱۳۹۴ ( ۱ )
خرداد ۱۳۹۴ ( ۱ )
ارديبهشت ۱۳۹۴ ( ۱ )
فروردين ۱۳۹۴ ( ۱ )
اسفند ۱۳۹۳ ( ۱ )
بهمن ۱۳۹۳ ( ۱ )
دی ۱۳۹۳ ( ۱ )
آذر ۱۳۹۳ ( ۱ )
آبان ۱۳۹۳ ( ۳ )
مهر ۱۳۹۳ ( ۱ )
شهریور ۱۳۹۳ ( ۲ )
مرداد ۱۳۹۳ ( ۱ )
تیر ۱۳۹۳ ( ۱ )
خرداد ۱۳۹۳ ( ۱ )
ارديبهشت ۱۳۹۳ ( ۱ )
فروردين ۱۳۹۳ ( ۱ )
اسفند ۱۳۹۲ ( ۱ )
بهمن ۱۳۹۲ ( ۲ )
دی ۱۳۹۲ ( ۱ )
آذر ۱۳۹۲ ( ۱ )
آبان ۱۳۹۲ ( ۲ )
مهر ۱۳۹۲ ( ۲ )
شهریور ۱۳۹۲ ( ۱ )
مرداد ۱۳۹۲ ( ۱ )
تیر ۱۳۹۲ ( ۱ )
خرداد ۱۳۹۲ ( ۲ )
ارديبهشت ۱۳۹۲ ( ۳ )
فروردين ۱۳۹۲ ( ۲ )
اسفند ۱۳۹۱ ( ۲ )
بهمن ۱۳۹۱ ( ۳ )
دی ۱۳۹۱ ( ۳ )
آذر ۱۳۹۱ ( ۲ )
آبان ۱۳۹۱ ( ۱ )
مهر ۱۳۹۱ ( ۴ )
شهریور ۱۳۹۱ ( ۶ )
مرداد ۱۳۹۱ ( ۹ )
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان